Ocena wątku:
#1
Information
Tipomaniacy!

Czytajcie proszę do końca!
Miło mi Was poinformować, iż ruszamy testowo ze sklepem z gadżetami i ciuchami klubowymi na platformie cupsell.
Jak na tą chwilę przygotowanych jest kilkanaście różnych projektów ciuchów, zgodnie z tym co pisaliście w komentarzach pod poprzednim postem.

DROGO!!??!!??
Moi drodzy cena którą widzicie to cena jaką życzy sobie platforma plus 5-7zł marży dla klubu która zostanie przeznaczona na reklamę, gadżety do rozdawania jak i przyszłe nagrody i materiały dla Was.

Jeśli coś jest nie tak, coś jest mało proszę kontaktujcie się na forum lub w wiadomości prywatnej do Fanpage TIPO - KLUB .PL

Co do jakości i trwałości, cupsell to ciuchy bez kompromisu, wysoka jakość materiałów jak i pierwszorzędne nadruki, a do tego świetna gwarancja - sam sprawdzałem i mam kilka ciuchów od nich więc wiem w co brniemy.
Gdy tylko uda nam się dostać jakieś pierwsze egzemplarze to rzecz jasna pojawią się real foto!
Na spocie pojawił się również temat zrzutki kasy na cele działalności forum. Wychodzimy tu do Was z propozycją. Jeśli ktoś będzie chętny, możemy specjalnie dla tej osoby stworzyć specjalną opcję zakupu "donator", będzie to jeden z produktów z ceną zaokrągloną do najbliższych 50zł w górę. Jeśli będą chętni to prosimy o kontakt.

Tutaj pragniemy zaznaczyć, iż wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze wracają do klubu. My jako administracja za naszą działalność nie bierzemy ani grosza z pieniędzy które dostajemy od Was.
Co do ciuchów personalizowanych z nickiem / imieniem pracujemy nad tym jednak nie jest to takie łatwe jak na tą chwilę aby uzyskać produkcję jednostkową tego typu ciuchów.

Wszystkie wzory i informacje znajdziecie tutaj --> http://tipo-klub.cupsell.pl/k/all
[Obrazek: ramka_jpg.jpg]
#2
Ceny, jeżeli jakość koszulek i bluz jest dobra, to warto. Sam kupowałem koszulki i bluzy z Red is bad oraz surge i powiem, że warto było. Sam się skuszę na parę rzeczy. Propozycja interesująca.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wybierz szablon: