Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis Fiata Poznań Pol-Car Gorzysława 9
#1
Witam .

Proszę o opinie na temat wykonywanych przeglądów w tym serwisie.
Mam nie długo przegląd Fiata którego zakupiłem w tamtym roku ,czy ktoś ma jakieś doświadczenie odnośnie pracy serwisu proszę o negatywne i pozytywne opinie na co mam zwrócić szczególna uwagę o co pytać i co sprawdzić.

Za pomoc z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
Robiłem tam przegląd po roku szybko i profesjonalnie należy się najpierw umówić ..
Odpowiedz
#3
Niestety polecić tego serwisu nie mogę. Mam tipka 1.6 MultiJet kupionego u nich, zatem i tam serwisowanego, niestety z kilkoma wadami. Panowie walczyli wiele razy i z kluczowymi przegrali, finalnie wysyłając mnie na przysłowiowe drzewo. Na początku użytkowania dostałem checkengine i musieli wymienić przepustnicę co wykonali, ale dlaczego zamyka się ona (po wymianie) podczas jazdy nie są w stanie już odpowiedzieć. Nie są im znane także parametry wypalania dpfa, częstotliwość wypalania dpfa, a stuki w prawdopodnobnie sprzęgle uznają za normalne. Ponadto wykazałem że w moim przypadku ponizej 5 C EGR otwiera się samoczynnie nawet do 77%, mimo że komputer tego nie zadaje - tu także problemu nie widzą, bo przecież nie nie ma kontrolki na desce. Takie diagnozowanie trądu na zasadzie czy ci noga odpadła czy nie.

Co do samego przeglądu to jeżeli patrzymy pod kątem wymiany oleju i filtra powietrza za 800 pln to zarzutów nie mam, ale jeżeli chcesz naprawić auto to szerokim łukiem radzę omijać bo po wielu rozmowach od mechanika przez mistrza do kierownika stwierdzam że nikt tam nie ma ani chęci ani pojęcia jak powinny zachowywać się podzespoły , a w szczególnosci, o zgrozo, fiata.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


 Wybierz szablon: