Fiat Tipo Świat Fiata Tipo SPORT

Zamówienia na nowego Fiata Tipo City Sport

tipo city sport
  • Od 15 kwietnia 2021 roku można zamówienia na nowe Tipo City Sport w nowej wersji wyróżniającej się sportowym designem, najlepszymi w swoim segmencie systemami bezpieczeństwa i systemem multimedialnym, a także bogatą gamą wydajnych oraz ekologicznych silników.
  • Premiera wersji City Sport oznacza poszerzenie gamy nowego Tipo, które w ostatnim czasie zostało całkowicie odświeżone pod względem silników, stylu i technologii, a jego wyposażenie podzielone zgodnie z nową strukturą na trzy segmenty: Life, Sport i Cross.
  • Tipo City Sport z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1.0 100 KM już od 81 900zł brutto.
  • FCA Bank i Leasys wspierają markę Fiat i nabywców nowego Tipo City Sport oferując szereg rozwiązań finansowych w zakresie kredytu, leasingu i wynajmu.

Zamówienia na nowego Fiata Tipo

Od 15 kwietnia 2021 roku można zamawiać nowe Tipo City Sport, stanowiące wyjątkowe połączenie dynamiki i technologii, a także wyróżniające się odważniejszym designem, najlepszymi w swoim segmencie systemami bezpieczeństwa i systemem multimedialnym oraz bogatą gamą wydajnych i przyjaznych dla środowiska silników. To idealne rozwiązanie dla młodych i dynamicznych Klientów, poszukujących w samochodzie wyrazistego, sportowego charakteru oraz zaawansowanych technologii. Nowa wersja Tipo City Sport poszerza również ofertę nowego Tipo, które zostało całkowicie odświeżone w grudniu ubiegłego roku, pod względem silników, stylu, wersji oraz technologii i jest teraz dostępne w nowo skonstruowanej gamie o trzech różnych obliczach: Life, Sport i Cross.

Więcej informacji na temat nowych modeli Tipo można przeczytać na naszej stronie:

Fiat Tipo City Sport

źródło i foto: media.stellantis.com

 

Zobacz także:

Ciśnienie w oponach w Fiacie Tipo

admin

„Najlepszy samochód 2021” dla nowego Fiata 500

admin

Automatyczne światła drogowe w Fiacie Tipo

admin