Kontakt

admin

DANE KONTAKTOWE Tipo-Klub.pl:

Firma obsługująca serwis:

Teoria Biznesu Poznań
Os. Zwycięstwa 11
61-646 Poznań
tel.: +48 729 631 972
e-mail: kontakt (@) teoriabiznesu.pl

Ważne:
Nie jesteśmy zainteresowani ofertami w zakresie jakiekolwiek promocji naszej strony, pozycjonowania i reklamy w social mediach. Takie maile przenosimy od razu do folderu spam.

Public relations

Prosimy o wysyłanie do nas tylko i wyłącznie unikalnych wiadomości prasowych przygotowanych dla naszego portalu. Wszystkie wiadomości prasowe, które ukazują się w niezmienionej formie na innych stronach są od razu odrzucane.

O Tipo-klub.pl

Tipo-Klub.pl to świetne miejsce dla wszystkich posiadaczy i miłośników samochodów tej znanej i lubianej, włoskiej marki. Fiat mimo, że to Włoch, ma dość długą historię w polskiej motoryzacji, a wielu z nas pamięta naprawdę różne jego modele. Niektóre z nich niosły za sobą zabawne historie, jak chociażby popularny niegdyś „maluch”.

Będący najmniejszym samochodem tej marki, ale często dość pojemnym w stosunku do swoich wymiarów. Z czasem samochody Fiata, zaczęły przybierać nowoczesną formę, bardziej przypominającą zachodnie marki. Tak, aby móc konkurować z innymi firmami z branży motoryzacyjnej.Fiat potrafi zaskoczyć nie jednego, swoim eleganckim wykończeniem, wysokiej jakości wykonaniem, ale także wyposażeniem. Można nawet powiedzieć, że wrósł tak mocno w polską tradycję, że niektórzy uważają go nawet za rodzime auto. A to z powodu produkcji, która była i nadal jest prowadzona także w Polsce. Kontrowersje na temat, tego czyj jest Fiat powstały z powodu przejęcia polskiej spółki, produkującej małolitrażowe samochody w Bielsku-Białej i Tychach. Miało to miejsce w 2015 roku i było uznawane tak zwanym „wrogim przejęciem”.