Regulamin konkursu "Zdjęcie miesiąca"

jedi
Administrator
Awatar użytkownika
Posty: 330
Rejestracja: 10 sty 2017, 21:27
Imię: Adam
Lokalizacja: Katowice
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.4 16v 95KM

01 lut 2018, 09:22

1. Do tematu wrzucamy tylko zdjęcia które będą przedstawiały samochód Fiat Tipo oraz krajobraz wokół niego (należy mieć na uwadze że w/w zdjęcie może być ewentualnie wybrane do reprezentowania naszego forum - wiec ma być godne, bez treści aspołecznych)
2. Każdy Użytkownik w danym miesiącu może wstawić tylko jedno zdjęcie.
3. Wykonane zdjęcie powinno być wykonane w miarę wysokiej rozdzielczości.
4. W momencie stworzenia tematu dla danego miesiąca ( styczeń... luty ... listopad...grudzień... itp) Użytkownicy wrzucający zdjęcie, wrzucają je jako nowy post.
5. Temat z danym miesiącem może zostać stworzony tylko przez zespół Administracji.
6. Dany miesiąc zostaje otwierany 1-pierwszego dnia każdego miesiąca. Np. 1.08.2018 / 01.12.2018. Wyjątek stanowi miesiąc Styczeń 2018, ze względu na sprawy organizacyjne.
7. Po otwarciu tematu z danym miesiącem i zgłoszeniu swoich zdjęć, Moderator do ostatniego dnia każdego miesiąca zamyka temat i ogłasza ankietę, w której każdy użytkownik forum może zagłosować na jedno dowolne zdjęcie.
8. Ankieta, w której wszyscy otwarcie mogą oddać jeden głos otwierana jest pierwszego dnia kolejnego miesiąca i trwa przez 7 dni, po upływie terminu ogłaszany jest oficjalny wynik. Wyniki można zobaczyć dopiero po oddaniu głosu.
9. Osoba, która wrzuciła zdjęcie do konkursu wyraża zgodę na ewentualne wykorzystanie jego zdjęcia do celów promocyjnych Klubu.
10. Od wyniku końcowego nie ma odwołań. Wygrany zostaje wybrany poprzez glosowanie, do którego mają prawo wszyscy Użytkownicy Forum.
11. Zakaz komentowania zdjęć/ pisania zbędnych postów w temacie "zdjęcie danego miesiąca". W temacie tym obowiązuje przez Użytkowników umieszczanie treści zgodnych z punktem 1 i 4 regulaminu.
12. W momencie gdy zajdzie przypadek, w którym kilka zdjęć będzie miało taką samą ilość głosów wtedy o wygranej decyduje zespół Administracji.
13. W ciągu roku uczestnik może wygrać tylko raz. W momencie zwyciężenia jednej z edycji konkursu, użytkownik zostaje wykluczony z przyszłych edycji i nie może już wziąć udziału w konkursie w danym roku kalendarzowym.
14. W przypadku wykrycia próby oszukiwania - np. zakładania fikcyjnych kont w celu oddawania głosów na swoje zdjęcie - dany użytkownik zostanie zdyskwalifikowany i wykluczony z konkursu.
15. W ankiecie dotyczącej wyłonienia zwycięzcy w konkursie mogą głosować jedynie osoby zarejestrowane przed rozpoczęciem ankiety i posiadające minimum 5 napisanych postów.

daro70
Doświadczony Klubowicz
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 19 paź 2017, 14:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Warszawa
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.4 16v 95KM

13 mar 2018, 17:27

Nie wiem czy można napisać swoje zdanie - zaznaczam że ani razu zdjęcia do konkursu nie zgłaszałem. Dwa punkty regulaminu widzę inaczej , ale jak to mówią ,, z koniem się kopać nie będziesz '' . Administracja rozdaje karty. :|

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość