Fiat w kamerze Świat Fiata Tipo CROSS

Fiat Tipo z nadwoziem Cross Kombi

Gama Tipo wzbogaca się o nowe nadwozie Cross Kombi, zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb rodzin poszukujących samochodu z większą przestrzenią.

Pojemność bagażnika wzrasta o 110 dm3 w porównaniu z wersją Cross Hatchback, czyli praktycznie o jedną dodatkową walizkę, i osiąga 550 dm3.

Zobacz wideo

Wyposażenie

W nowym nadwoziu Cross Kombi zastosowano te same elementy stylistyczne, co w wersji Hatchback: eleganckie wykończenia przedniego grilla, detale ze szczotkowanego chromu (jak klamki zewnętrzne, relingi dachowe, zewnętrzne listwy progowe, wykończenia dolnej części przedniego grilla i ramek świateł przeciwmgielnych) oraz lusterka boczne w kolorze nadwozia. Samochód wyposażony jest również w czarne, matowe, 17-calowe felgi aluminiowe z diamentowym szlifem oraz przednie reflektory i światła tylne Full LED.

Nowa gama Tipo obejmuje 4 poziomy wyposażenia (Tipo, City Life, City Cross i Cross) z nowymi elementami oferowanymi w standardzie i jest dostępna z nadwoziem typu Hatchback i Kombi, dostępnymi również jako Cross. Ponadto, gama została opracowana także z myślą o Klientach, którzy poszukują przestrzeni i wszechstronności, ale nie chcą rezygnować ze stylu. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu potrzebują przestrzeni, aby zapakować swój sprzęt lub po prostu podróżować komfortowo z rodziną lub przyjaciółmi.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem ogłoszeń Sprzedawacz.pl, na którym znajdziesz m.in. oferty sprzedaży Fiata Tipo (https://sprzedawacz.pl/motoryzacja/samochody/fiat/tipo/)

Zobacz także:

Nowy Fiat Tipo

admin

FIAT jest w 100% (RED)

admin

Wirtualna Polska – Nowy Fiat 500 „Miejskim Samochodem Roku”

admin