Moto informacje Świat Fiata

FIAT jest w 100% (RED)

fiat red

W najnowszym komunikacie prasowym zaprezentowano całą gamę (RED)

  • FIAT jest w 100% (RED)
  • Partnerstwo FIATA i (RED), organizacją działającą na rzecz zwalczania pandemii, będzie kontynuowane w modelach (Tipo)RED i (Panda)RED
  • Tipo i Panda, wraz z rodziną (500)RED, podkreślają i wzmacniają przesłanie – „wszyscy możemy przyczynić się do dobra społecznego”
  • Fiat Tipo Cross staje się „dłuższy” – dostępne będzie już nowe nadwozie Cross Kombi
  • Nowy Fiat (500)RED wzbogaca się o nowy, istotny i „inteligentny” element – schowek z funkcją sterylizacji lampą UV-C
  • Nowy Fiat 500X MY22 z odnowionym logo będzie jeszcze bardziej w stylu 500!.

Partnerstwo FIATA z organizacją (RED) trwa. Nowy Fiat (Tipo)RED  i nowy Fiat (Panda)RED wkrótce dołączą do rodziny (500)RED wprowadzonej na rynek we wrześniu ubiegłego roku.
FIAT kontynuuje swój kurs w kierunku zrównoważonego rozwoju w ramach społecznego zaangażowania i  przyczynienia się do lepszej przyszłości, zacieśniając współpracę z (RED), organizacją, która od 15 lat walczy z pandemiami na całym świecie.

FIAT interpretuje, reprezentuje i wyraża na świecie wartości „włoskiego dolce vita”, a walka z pandemiami jest spójna z tą wartością. Jednakże w dobie COVID trudno mówić o „dolce vita”. Dzisiaj partnerstwo FIATA i (RED) jest jeszcze silniejsze, a dzięki rozszerzonej gamie (FIAT)RED zwielokrotnione będą również możliwości rozpowszechniania przesłania o wspólnym zaangażowaniu społecznym i aktywnym uczestnictwie w kreowaniu lepszej przyszłości.

Fiat utrzymany w czystości

W ramach walki z pandemią, FIAT oferuje w samochodzie szereg rozwiązań, które pomogą utrzymać auto w czystości:

  • Modele (FIAT)RED są wyposażone w filtr kabinowy układu klimatyzacji, poddany bardzo skutecznemu działaniu substancji biobójczej  (>99,9% w trakcie powlekania) przeciwko bakteriom, zapobiegający ponownej aerozolizacji w kabinie
  • Kierownica i fotele, powierzchnie mające częsty kontakt z ciałem, zostały również poddane działaniu środka biobójczego o wysokiej skuteczności (do 99,9% w zależności od komponentów) w walce z wirusami i bakteriami
  • Zestaw powitalny – specjalnie zaprojektowany dozownik na żel antybakteryjny i dedykowana obudowa kluczyka  – stanowi dodatkowy akcent personalizacji.

Zobacz także:

Fiat 500 elektryczny z USA – gdzie tanio kupić?

admin

Wirtualna Polska – Nowy Fiat 500 „Miejskim Samochodem Roku”

admin

Stacje ładowania samochodów elektrycznych – Poznań

admin